Wygląda na to, że Kingdom Come Deliverance 2 jest w planach

Wygląda na to, że Kingdom Come Deliverance 2 jest w planach

Wygląda na to, że Kingdom Come Deliverance 2 jest w planach
Krzysztof Kempski
21.01.2019 18:39

Ups, kolejny "przeciek".

Kingdom Come Deliverance początkowo miało być wydane w trzech mniejszych częściach, ostatecznie jednak developerzy dali sobie trochę więcej czasu i wydali produkcję w jednym kawałku. Wygląda jednak na to, że na jednej grze się nie skończy. Oficjalnej zapowiedzi Kingdom Come Deliverance 2 jeszcze nie ma, ale opublikowane przez Warhorse Studio zdjęcie na Twitterze w zasadzie potwierdza, że to właśnie kontynuacja średniowiecznego RPG jest głównym celem twórców.

Studio opublikowało w sieci zdjęcie, na którym kilku developerów ubranych jest w uzbrojenie, podobne do tego, jakie pojawia się w grze. W tle niby przypadkiem znajduje się jednak tablica z napisem "KCD 2 - 1506". Pierwsze wygląda jak skrótowiec nowej gry, drugie zaś sugeruje, że kontynuacja rozgrywać ma się ponad 100 lat później. Pierwsza odsłona zabierała nas bowiem do roku 1403. Co sugeruje, że nie będziemy mieć do czynienia z bezpośrednią kontynuacją.

Obraz

Na oficjalne potwierdzenie będzie chyba trzeba jeszcze trochę poczekać, bo twórcy wciąż nie rozliczyli się jeszcze ze wszystkich obiecanych rozszerzeń. Prawdopodobnie dopiero po premierze ostatniego dodatku produkcja kontynuacji ruszy pełną parą. Jeszcze w tym kwartale czeka nas przedostatnie rozszerzenie zatytułowane Bands of Bastards, które Warhorse zaprezentowało na początku tego roku.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)