Wygląda na to, że Black Ops IIII wystawi cierpliwość fanów pudełek na próbę

Wygląda na to, że Black Ops IIII wystawi cierpliwość fanów pudełek na próbę

Wygląda na to, że Black Ops IIII wystawi cierpliwość fanów pudełek na próbę
Krzysztof Kempski
09.10.2018 11:40, aktualizacja: 09.10.2018 14:09

Gry nie uruchomimy bez patcha premierowego. Ważącego niemal tyle, co cała gra.

Premiera Call of Duty: Black Ops 4 już w najbliższy piątek, a do graczy trafiły pierwsze egzemplarze produkcji. Jak jednak sugerują doniesienia części internautów, którzy posiadają już grę, produkcji nie da się odpalić bez patcha premierowego, nawet w trybie offline. Wkrótce rusza też preload gry. Okazuje się jednak, że day one patch będzie tym razem ważył całkiem sporo - według potwierdzonych podobno przez Activision doniesień, będzie to prawie 50 GB.

Nowe pliki będą dostępne od razu dla posiadaczy wersji cyfrowych, ale wygląda na to, że w przypadku Black Opsa IIII ponownie pokrzywdzeni będą nabywcy fizycznej wersji. Łatka zaktualizuje przy tym wiele zawartych na płycie plików, bo waga całej gry na dysku ma wynosić około 55 GB (choć do instalacji potrzebne będzie początkowo dwa razy tyle wolnego miejsca). Przy okazji jest to sporo mniej od poprzedniej odsłony serii. W ramach pocieszenia Activision potwierdza też możliwość rozpoczęcia zabawy przed ściągnięciem całości. Do odpalenia trybu Blackout wystarczy pobrać zaledwie około 30% plików.

325485676915405426

Oprócz danych odnośnie do rozmiaru gry, Treyarch podzielił się też na Reddicie ostatecznymi wymaganiami sprzętowymi gry. Nie są przesadnie wysokie i zdaje się, że od czasu bety zmiany są jedynie kosmetyczne. Co należy natomiast pochwalić, twórcy nie ograniczyli się tylko do konfiguracji minimalnej i zalecanej. Podano również przykładowe specyfikacje dla wysokich rozdzielczości czy monitorów z wyższą częstotliwością odświeżania obrazu.

Black Ops IIII ukaże się 12 października. Oprócz wymagań podano również godziny startu serwerów w poszczególnych krajach. W przypadku naszej strefy czasowej będzie trzeba nastawić budziki na 6 rano, by rozpocząć zabawę na równi z resztą świata.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)