Wygląda na to, że Black Ops IIII może być rekordową odsłoną serii

Wygląda na to, że Black Ops IIII może być rekordową odsłoną serii

Wygląda na to, że Black Ops IIII może być rekordową odsłoną serii
Krzysztof Kempski
12.09.2018 14:47

Statystyki z pierwszych dni bety pokazują jedno - Battle Royale zdecydowanie jest w cenie.

Betatesty trybu Blackout na PlayStation 4 trwają już od dwóch dni. Na nasze wrażenia musicie jeszcze trochę poczekać, bo mam w planach grać na Xboksie One, gdzie testy ruszą za 2 dni. Już teraz możemy jednak przyjrzeć się, jak betę widzi świat. Widzi natomiast pozytywnie, o czym świadczyć mogą nie tylko opinie graczy, ale też wzrost wartości akcji Activision o 7% w ciągu 24 godzin od uruchomienia testów. Analitycy już teraz wskazują Blackouta do głównego kandydata do walki o graczy z Fortnitem.

Gra została jednak dostrzeżona nie tylko przez analityków, ale też graczy. Jest obecnie szalenie popularna na Twitchu i w szczytowym momencie przekroczyła nawet barierę 400 tysięcy widzów. To wynik zdecydowanie lepszy, niż bardzo popularnego ostatnio SCUM-a (nasze wrażenia z gry już w przyszłym tygodniu). Zdaniem analityków z Benchmarka gra ma potencjał, by wygenerować przychody rzędu 500 milionów dolarów.

Official Call of Duty®: Black Ops 4 – Blackout Battle Royale Trailer

Activision podchodzi zaś do testów Black Opsa IIII poważnie, o czym świadczyć mogą usprawnienia wprowadzane na bieżąco w becie. Przede wszystkim zmodyfikowano trochę liczbę graczy i teraz zamiast 80 osób, wspólnie bawić się może aż 88. Nie jest jednak powiedziane, że to już koniec, bo samo Activision dzielnie trzymało się w wywiadach opinii, że skala rozgrywki zostanie dostosowana do potrzeb grywalności. Poprawiono też ogólną wydajność samej bety i skrócono czas interakcji, a Activision wspomina, że dzięki społeczności ma już parę nowych pomysłów na zmodyfikowanie gry.

Premiera Black Opsa IIII już 12 października. Choć śmierć CoD-a jest już wieszczona od dawna, jak na razie towarzyszące becie statystyki sugerują raczej, że już za miesiąc będziemy świadkami kolejnych rekordów, bitych przez "najlepiej sprzedającą się serię FPS-ów na świecie".

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)