O problemie brakujących tytułów w europejskim PS Store pisałem już wielokrotnie i na pewno większość z Was kojarzy, o które gry chodzi. Obecnie są to:

bETCdYRh
  1. Cash Guns Chaos
  2. Cuboid
  3. Lumines Supernova
  4. Penny Arcade Adventures: Episode One and Two
  5. PowerUp Forever
  6. SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation
  7. Super Street Fighter II Turbo HD Remix
  8. Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars

Oczywiście by sprawiedliwości stało się zadość muszę powiedzieć, że część z tych gier jest dość świeża (Cuboid) czy też po prostu nie sprawdziła się i nie trafią zapewne nigdy do Europy (Cash Guns Chaos) lub są opóźnione z powodu licznych poprawek (SOCOM Confrontation). Pomimo tego, sam problem dłuższego procesu certyfikacyjnego w Europie nadal pozostaje aktualny, a cierpią na tym tak naprawdę wszyscy. Gracze nie mogą kupić gry, SCEE nie może wykazać odpowiednich wyników, a wydawcy nie zarabiają. Przypomnę, że prawie pół roku temu David Reeves obiecał nam, że europejski oddział firmy będzie starał się utrzymywać daty wydań zgodne z ich odpowiednikami w Stanach. Niestety słowa nie dotrzymał, a reprezentant SCEE potwierdził tylko, że firma wie o całej sytuacji:

"Jest to trwający nadal problem i robimy wszystko co w naszej mocy by go rozwiązać."Czekamy na efekty, a w między czasie możemy się pocieszać faktem, że coraz więcej gier na PSN piszą deweloperzy z Europy, a Ci najpierw muszą przejść certyfikację w SCEE.

bETCdYRj

Beniamin Durski

327005786402740266
Komentarze (0)
bETCdYSf