Wydarzenia związane z Overwatch League zostały odwołane

Wydarzenia związane z Overwatch League zostały odwołane
Bartosz Witoszka

12.03.2020 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawet Łaska przegrywa starcie z koronawirusem.

Chyba dziś idziemy na rekord, bo właśnie przygotowuję drugi wpis dotyczący koronawirusa. Nie wiem, czy mi się to do końca podoba, ale myślę, że lepsze to niż news o tym, że “Cyberpunk 2077 coś tam, coś tam”, choć jak wiadomo, czasem przychodzą trudne dni.

No ale przejdźmy do rzeczy. Myślę, że z czystym sumieniem możemy już pisać o epidemii COVID-19, a co za tym idzie – coraz więcej wydarzeń i imprez masowych zostaje przełożonych na późniejszy, bliżej nieokreślony termin lub zwyczajnie odwołanych, tak jak tegoroczne E3. Dotyczy to również rozgrywek esportowych, o czym boleśnie przekonały się osoby zmierzające na tegoroczny IEM – decyzję o tym, że mecze w katowickim Spodku zostaną rozegrane bez udziału publiczności została podjęta na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia.

Na początku lutego wspominałem, że rozgrywki w ramach Overwatch League i League of Legends Pro League odbywające się Chinach zostały przełożone lub przeniesione w inne miejsca. W przypadku gry Blizzarda była to Korea, jednak później całkowicie zrezygnowano z meczy na terenie Azji. Wczoraj wieczorem na twitterowym koncie OL pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że wszystkie wydarzenie związane z hero shooterem Blizzarda, które miały się odbyć w marcu i kwietniu zostały odwołane.

Firma zapewnia jednak, że wszystkie mecze w ramach tego sezonu odbędą się, a jedną z alternatyw może być przeniesienie rozgrywek do Internetu, ale ta opcja wymaga jeszcze dopracowania i dodatkowych konsultacji.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)