Wydało się! Crysis Remastered na PC, PS4, Xbox One i... Nintendo Switch

Wydało się! Crysis Remastered na PC, PS4, Xbox One i... Nintendo Switch

Wydało się! Crysis Remastered na PC, PS4, Xbox One i... Nintendo Switch
Adam Bednarek
16.04.2020 14:08, aktualizacja: 16.04.2020 15:11

A jeśli chodzi o PC, to dwa słowa: RTX On.

Po crysisowym odpowiedniku 'beep' nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tego, nad czym Crytek pracuje. Wprawdzie twórcy oficjalnie dalej nie pokazali nowej gry, ale do sieci trafiła strona (zawartość tekstowa zniknęła , ale ślad pozostał), która nie pozostawia złudzeń - nadchodzi Crysis Remastered. Na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Sprawdziliśmy to zresztą sami w kodzie strony.

Przez chwilę można było oglądać logo - które widzicie wyżej - i poznać pierwsze szczegóły na temat odświeżonej wersji hitu z 2007 roku.

Wersja na PC będzie kolejną grą, która wykorzysta ray tracing (co sugeruje też wersję na nową generację?). Możemy spodziewać się też lepszej grafiki i wyższej rozdzielczości.

Ale najbardziej zadziwiająca jest to, że w Crysisa zagramy na Switchu. Niejeden miałby wątpliwości, czy oryginał z 2007 r. w jakości "Ultra" poszedłby na konsoli Nintendo. Przypomnę tylko, że w dniu premiery prawnie nikt nie miał sprzętu, który by był w stanie udźwignąć najładniejszą wersję gry.

Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak Switch udźwignie Crysisa Remastered.

Kiedy oficjalna zapowiedź, pierwsze trailery i zachwycające obrazki? Po "wycieku" to już zapewne kwestia godzin, a nie dni.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)