Wyciekły materiały z wersji alfa Tom Clancy's: Rainbow Six Siege

Wyciekły materiały z wersji alfa Tom Clancy's: Rainbow Six Siege

Wyciekły materiały z wersji alfa Tom Clancy's: Rainbow Six Siege
marcindmjqtx
22.03.2015 16:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Jeden z testerów postanowił podzielić się zapisem swojej zabawy z Rainbow Rix Siege. Nowa mapa, znany tryb, jedenaście minut rozgrywki z zamkniętej alfy. Lepiej się pośpieszcie, Ubisoft zdejmuje filmiki na bieżąco!

Na materiale możemy zobaczyć tryb znany już prezentacji na ubiegłorocznych targach E3, polegający na uratowaniu zakładnika z rąk terrorystów, jednak tym razem na mapie rozpisanej na pokładzie samolotu pasażerskiego. Małe powierzchnie i krótki dystans wymagają nie lada precyzji w działaniu.

Pierwszy raz video pojawiło się wczoraj, na francuskiej stronie juexvideo.com, ale wydawca zareagował błyskawicznie i zostało zdjęte. Na szczęście kilka osób zdążyło je powielić i zaczęło pojawiać się w kolejnych serwisach hostujących materiały video, wszędzie równie szybko zdejmowane. Ubisoft usunął nawet galerię screenów ze wspomnianego filmiku, którą ktoś udostępnił w serwisie imgur. W chwili pisania newsa filmik wciąż jest dostępny.

Francuski wydawca ogłosił niedawno możliwość zapisu właśnie na zamknięte testy wersji alfa. Premiera prawdopodobnie pod koniec roku. Na PC, PS4 oraz Xbox One.

[Źródło: Gamespot]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)