Wybrańcy dobiorą się do Nintendo Switch 13 stycznia podczas specjalnego pokazu

Wybrańcy dobiorą się do Nintendo Switch 13 stycznia podczas specjalnego pokazu

Wybrańcy dobiorą się do Nintendo Switch 13 stycznia podczas specjalnego pokazu
Patryk Fijałkowski
29.11.2016 12:01

Na The Game Awards zobaczymy z kolei nowy gameplay z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nadchodzą dobre tygodnie dla fanów Nintendo. Switch po masie najróżniejszych plotek, a nawet międzynarodowych psikusów został wreszcie oficjalnie pokazany w połowie października. Treściwy zwiastun nowej konsoli zaintrygował nie tylko stałych klientów "Wielkiego N", ale i ludzi, którzy dotąd nie interesowali się zbytnio ich produktami. Wszystko przez budzące nadzieje połączenie funkcji stacjonarnych z przenośnymi i teoretycznie większe otwarcie na tytuły third party. Jednak poza starannie przygotowanym materiałem promocyjnym nie dostaliśmy za dużo tzw. mięsa.

To zmieni się już wkrótce. Dokładniej: 12 stycznia. Właśnie wtedy Nintendo zorganizuje w Tokio prezentację Switcha w formie internetowego streama. Na tym jednak się nie skończy - dzień później w Nowym Jorku przygotowywany jest hands on, podczas którego wszyscy obecni na wydarzeniu będą mogli samodzielnie przetestować nowy sprzęt. W połowie pierwszego miesiąca 2017 otrzymamy więc z pewnością masę konkretów na temat tego, jaką konsolą tak naprawdę jest Switch. Jak działa i co właściwie ma w środku? Kiedy dokładnie w marcu nastąpi jej premiera? Jakie tytuły dostaniemy na start? Dobrze będzie zweryfikować autentyczność przecieków, które niedawno zaserwowała nam Laura Kate Dale.

First Look at Nintendo Switch

Na atrakcje od Nintendo nie musimy jednak czekać aż do 12 czy 13 stycznia, bowiem jeszcze w tym tygodniu, 1 grudnia podczas The Game Awards, mamy otrzymać nowy gameplay z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na świecie od długiego czasu nie pokazał nam nic nowego. Liczymy teraz na jakąś nową lokację i prezentację czegoś, co ponownie rozpali wszystkich graczy. Pamiętacie jeszcze, jakie kolejki do dema gry były podczas E3?

Tegoroczne TGA staje się coraz atrakcyjniejsze. Na pewno otrzymamy upragniony gameplay z Mass Effect: Andromeda, istnieje też szansa, że Telltale zapowie oficjalnie swoich Strażników Galaktyki, a Hideo Kojima odbije sobie nieobecność sprzed roku, odbierając nagrodę Ikony Branży. Na informacje o Death Stranding pewnie nie ma co liczyć, ale pomarzyć zawsze można.

A materiał z Zeldy to i ja chętnie zobaczę, choć z Nintendo od czasów Mario na Pegazusie było mi raczej nie po drodze. Bo Switch rzeczywiście wygląda na naprawdę ciekawą - i póki co wyjątkowo tanią - opcję. No i jeśli tylko dostaniemy "Psychozę" w świecie Mario, to wchodzę w to bez zająknięcia. Bo chyba to sugerował ten wyjątkowo niepokojący hydraulik tuż przed ujawnieniem Switcha... prawda? Prawda?! No dobrze, wiem, że nie. Ale spójrzcie tylko na tę twarz... W ogóle nie wydaje się doklejona do tej biednej kobiety.

Obraz

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)