WTEM! Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejna odsłona Afterfalla

WTEM! Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejna odsłona Afterfalla19.10.2012 14:59
WTEM! Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejna odsłona Afterfalla
marcindmjqtx

Polski survival horror Afterfall InSanity nie odniósł może specjalnego sukcesu, nie spodobał się mediom, nie zdobył tysięcy fanów (choć ostatnio dostał się na Steam Greenlight, co jest akurat niezłym osiągnięciem), ale wygląda na to, że... i tak będzie kolejna odsłona tej serii.

Kilka godzin temu na Facebooku pojawił się profil gry Afterfall: Pearl of the Wasteland. Co to takiego? No... nie wiadomo. Pewien użytkownik postanowił zapytać czy to kolejna część, ale twórcy pozostają enigmatyczni:

Nie wiadomo nawet, jacy dokładnie twórcy pracują nad "Perłą pustkowii". Zakładamy, że jest w nią zaangażowane studio Nicolas Entertainment Group, bo posiada prawo do marki, reszty jednak możemy się tylko domyślać.

Tym, którzy pamiętają historię marki, podtytuł "Pearl of the Wasteland" nie powinien być obcy. Taki sam nosiła kiedyś "Burżuazja", gra RPG, która przerodziła się w Afterfalla. Logo z nim pojawiło się zaś w ubiegłym roku w jednym z przedpremierowych zwiastunów InSanity. Wtedy jednak twórcy nie chcieli o tym mówić, twierdząc, że swego czasu za wcześnie zdradzili się z pierwszą częścią.

Więcej szczegółów dowiemy się prawdopodobnie w przyszłości. Pozostaje czekać.

Tomasz Kutera

326875512142588183
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)