Wtem! Warcraft 3 dostaje dużą łatkę

Wtem! Warcraft 3 dostaje dużą łatkę

Wtem! Warcraft 3 dostaje dużą łatkę
Bartosz Stodolny
22.02.2018 17:12

Remaster coraz bliżej?

Coś musi być na rzeczy, skoro najpierw trzech znanych (i związanych z Warcraftem 3) e-sportowców zostaje przyłapanych na załatwianiu wiz do USA, a teraz Blizzard ogłasza dużą łatkę do swojego RTS-a. W ramach dostępnej już na PTR-ze aktualizacji 1.29 dostaniemy, między innymi, wsparcie dla panoramicznych ekranów, zmiany w balansie bohaterów czy lobby dla 24 graczy.

Dla przypomnienia, pierwszy Starcraft też dostał aktualizację w kwietniu 2017 roku, a chwilę po niej Blizzard wypuścił remaster. Choć trzeba przyznać, że o odświeżonej grze dowiedzieliśmy się jeszcze przed tamtą łatką. Teoria trochę na siłę? Może, ale jednocześnie firma organizuje 27 i 28 lutego turniej Warcraft III Invitational.

StarCraft 19 lat później - szybki rzut oka na remaster hitu Blizzarda

To ta sama impreza, na którą o wizę starali się wspomniani już zawodnicy i na której Zamieć ma „ogłosić coś dużego”. Do tego dochodzi fakt, że prace nad remasterem są tajemnicą poliszynela. Wszak zespół powołany do reanimowania starych hitów miał rozpocząć kolejny projekt po wydaniu Starcraft Remastered, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że na Diablo II HD raczej, przynajmniej w najbliższej przyszłości, nie ma co liczyć.

Bartosz Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)