WTEM: na polskim rynku pojawi się nowe pismo o grach

WTEM: na polskim rynku pojawi się nowe pismo o grach
marcindmjqtx

17.09.2013 13:59, aktual.: 05.01.2016 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Będzie nazywać się GRAMY!, a do kiosków trafi już 20 września.

Sytuacja na polskim rynku prasy poświęconej grom nie jest specjalnie wesoła. W marcu poświęciliśmy obszerny artykuł temu zagadnieniu - w skrócie mówiąc, pieniędzy nie ma, a kolejne czasopisma są zamykane. Tym bardziej zaskakuje - pozytywnie, ma się rozumieć - że już niedługo do kiosków trafi nowa propozycja dla graczy.

Pismo będzie nazywać się GRAMY! Jego strona internetowa obecnie nie działa, ale gdy przed chwilą została na chwilę uruchomiona, Michał Mielcarek z Gamezilli wyciągnął z niej następujący cytat:

Nowe pismo na rynku musi się czymś wyróżniać. Zatem w magazynie GRAMY! wypatrujcie autorskiego spojrzenia na gry, analiz, wywiadów, felietonów, interesujących zapowiedzi oraz recenzji. Jest także okładka (powyżej) zdradzająca sporo znanych autorów, których teksty będzie można znaleźć w środku:

Borawski, Dusiński, Snoch, Janicki, Kozierkiewicz, Kreczmar, Michalski, Kondziela, Wiśniewski, Zacharzewski, Hildebrand Nowemu pismu pewnie nie będzie łatwo odnaleźć się na rynku, ale życzymy powodzenia.

Pierwszy numer trafi do kiosków 20 września (gdzieniegdzie może być dostępny już dzień wcześniej).

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)