Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?

Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?24.05.2012 19:24
Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?
marcindmjqtx

Wszystkich tych, którzy właśnie pomyśleli o nowym zakończeniu gry, muszę na razie zawieść. Chodzi o dodatek do trybu sieciowego.

Plotki o rzeczonym rozszerzeniu pojawiły się już w sieci jakiś czas temu. Pisaliśmy o nich w tym miejscu. Okazuje się, że wszystkie były prawdziwe.

W dodatku znajdą się więc dwie nowe mapy - Firebase Jade, gdzieś w dżungli, oraz Firebase Goddess, gdzie odwiedzimy Thessię, rodzimą planetę Asari. Oprócz tego dostaniemy także trzy nowe jednostki: Quarian (klasy: engineer, infiltrator), Vorcha (klasy: soldier, sentinel) i eksżołnierza Cerberusa (klasy: adept, vanguard). Do tego dojdą trzy nowe bronie: snajperka, strzelba i karabin szturmowy.

Dodatek "Rebellion Pack" pojawi się w cyfrowej dystrybucji już wkrótce - 29 maja na Xboksie 360 i PC, 30 maja na PlayStation 3. Będzie darmowy - oczywiście dla wszystkich tych, którzy są w posiadaniu Online Passa do gry. Jeśli go nie macie, kosztuje 10 dolarów (czyli ok. 30 złotych). Każdy, kto zakupił nieużywaną wersję Mass Effect 3, powinien jednak być w posiadaniu odpowiedniego kodu.

Pytanie brzmi tylko: jak wiele osób gra jeszcze w tryby sieciowe w Mass Effect 3?

[via BioWare]

Tomasz Kutera

326923304743557162
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)