Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?

Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?

Wszystkie plotki się potwierdziły. Gotowi na dodatek do Mass Effect 3?
marcindmjqtx
24.05.2012 19:24, aktualizacja: 05.01.2016 16:46

Wszystkich tych, którzy właśnie pomyśleli o nowym zakończeniu gry, muszę na razie zawieść. Chodzi o dodatek do trybu sieciowego.

Plotki o rzeczonym rozszerzeniu pojawiły się już w sieci jakiś czas temu. Pisaliśmy o nich w tym miejscu. Okazuje się, że wszystkie były prawdziwe.

W dodatku znajdą się więc dwie nowe mapy - Firebase Jade, gdzieś w dżungli, oraz Firebase Goddess, gdzie odwiedzimy Thessię, rodzimą planetę Asari. Oprócz tego dostaniemy także trzy nowe jednostki: Quarian (klasy: engineer, infiltrator), Vorcha (klasy: soldier, sentinel) i eksżołnierza Cerberusa (klasy: adept, vanguard). Do tego dojdą trzy nowe bronie: snajperka, strzelba i karabin szturmowy.

Dodatek "Rebellion Pack" pojawi się w cyfrowej dystrybucji już wkrótce - 29 maja na Xboksie 360 i PC, 30 maja na PlayStation 3. Będzie darmowy - oczywiście dla wszystkich tych, którzy są w posiadaniu Online Passa do gry. Jeśli go nie macie, kosztuje 10 dolarów (czyli ok. 30 złotych). Każdy, kto zakupił nieużywaną wersję Mass Effect 3, powinien jednak być w posiadaniu odpowiedniego kodu.

Pytanie brzmi tylko: jak wiele osób gra jeszcze w tryby sieciowe w Mass Effect 3?

[via BioWare]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)