Wszystkie frakcje w The Elder Scrolls Online. Przy okazji ruszyły zapisy do bety

Wszystkie frakcje w The Elder Scrolls Online. Przy okazji ruszyły zapisy do bety

Wszystkie frakcje w The Elder Scrolls Online. Przy okazji ruszyły zapisy do bety
marcindmjqtx
22.01.2013 23:30, aktualizacja: 21.01.2016 16:48

W każdym MMO muszą być stronnictwa, które ścierają się ze sobą, a gracz może wesprzeć któreś z nich. W The Elder Scrolls Online nie jest inaczej. Aktualizacja: sojusze doczekały się kopiącego to i owo zwiastuna.

Frakcje były znane już wcześniej, ale jeśli ktoś nie słyszał, to ten filmik ładnie to podsumowuje (ten głooos narratora):

Dominium Aldmerskie (Aldmeri Dominion) - dowodzone przez królową Ayrenn, łączy Altmerów, Bosmerów i Khajiitów, ma pod kontrolą Wyspy Summerset, Elsweyr i puszczę Valen.

Przymierze Daggerfall (Daggerfall Covenant) - pod władzą króla Emerica, skupia Orków Bretonów i Redgardów, kontroluje Wysoką Skałę i Hammerfell.

Pakt Ebonheart (Ebonheart Pact) - włada nim Jorunn Król-Skald, a należą do niego Dunmerowie, Argonianie i Nordowie - kontroluje Skyrim, Morrowind i Czarne Mokradła.

Atutem TES Online będzie na pewno to samo, co choćby w World of Warcraft - gracze doskonale znają zarówno rasy jak i miejsca, które spotkają w nowym MMO. Z drugiej strony, Star Wars the Old Republic czy Warhammer Online też miały przynajmniej częściowo te zaletę. Więc jednak wszystko zależy od rozgrywki.

Aktualizacja: I pewnie z tej okazji pojawił się zwiastun. Nie ma polskiego słowa na "kickass", więc pozostanę przy angielskim, nie racząc Was kolejnym kreatywnym tłumaczeniem:

Paweł Kamiński

327125664459876631
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)