Wszyscy (oprócz Sony) mówią, że będzie obniżka PS3 i wersja Slim

Wszyscy (oprócz Sony) mówią, że będzie obniżka PS3 i wersja Slim11.08.2009 01:36
Wszyscy (oprócz Sony) mówią, że będzie obniżka PS3 i wersja Slim
marcindmjqtx

Gdybyście nie zauważyli to cały świat zwariował na temat jednej plotki, która pewnie za kilka dni stanie się rzeczywistością. Sony, jak każda duża korporacja, ma trudności z utrzymywaniem tajemnicy, o czym nieraz już zdążyliśmy się przekonać. Teraz stajemy praktycznie przed faktem dokonanym - PS3 czeka obniżka ceny w najbliższym czasie. Wygląda na to, że obniżka ceny PS3 w najbliższym czasie stanie się faktem. Pytanie tylko czy na rynku równocześnie pojawi się odchudzona wersja konsoli?

Kilku zagranicznych sprzedawców ujawniło, że cena PS3 zejdzie do poziomu 299 Euro. Między innymi portugalski Vobis, jak również francuska sieć Micromania. Nasze źródła mówią o cenie na poziomie 999-1099zł, choć oczywiście należy pamiętać, że aż do oficjalnego potwierdzenia będą to jedynie plotki i spekulacje. Uwzględniając jednak obecny kurs walut i przelicznik, cena wydaje się prawdopodobna.

Wróćmy jednak do PS3 Slim, które bezpośrednio łączy się z obniżką cen. Jak widzicie na powyższym obrazku i możecie przeczytać w tym tekście Slim jest autentyczny i będzie dostępny w tej samej cenie (obniżonej do 299 Euro), co stare PS3. Dokładając do tego zwiększenie zamówień na części do konsoli, zaprzestanie sprzedaży modelu 80GB w Japonii oraz pojawienie się odchudzonej wersji na stronie Amazonu można odnieść wrażenie, że Sony chce nam bardzo coś powiedzieć w Kolonii. Szkoda tylko, że niespodzianki nie będzie... no chyba, że jednak te wszystkie plotki nie okażą się prawdą...

327121643849996330
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)