Wstrzymajcie się z migracją kont na Xbox LIVE - są problemy

Wstrzymajcie się z migracją kont na Xbox LIVE - są problemy
10.11.2010 11:47
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Xbox LIVE to sieciowa usługa Microsoftu, dostępna na konsoli Xbox 360, która do tej pory nie była dostępna w Polsce. Wszyscy, którzy chcieli z niej korzystać, musieli rejestrować się jako mieszkańcy innych krajów np. Wielkiej Brytanii. Dziś jednak miała miejsce jej premiera w naszym kraju. Udostępniono także możliwość przeniesienia swojego "nie-do-końca-legalnego" do Polski. Na razie jednak - uwaga! - nie róbcie tego.

Czemu? Pojawiły się pewne problemy techniczne ze strony Microsoftu (niestety, biuro prasowe Xboksa 360 nie udostępnia informacji, o co dokładnie chodzi), które mogą spowodować zupełne anulowanie Waszej subskrypcji (choć to niepotwierdzona informacja) i inne nieprzyjemności.

Microsoft wie o problemie i trwają prace nad jego usunięciem. Zarzeka się, że naprawi go jak najszybciej, ale na razie nie znamy nawet orientacyjnego terminu, kiedy to nastąpi. Poinformujemy Was, gdy będziecie mogli bezpiecznie przenieść swoje konto.

Co zrobić, jeśli już próbowaliście to zrobić i napotkaliście problemy? Skontaktować się z pomocą techniczną Xboksa pod numer telefonu 800 441 17 96 i zgłosić problem (będziecie musieli przygotować trochę danych - więcej informacji tutaj). Nie zostanie on natychmiastowo rozwiązany, ale zgłoszenie zostanie przyjęte i, no cóż, wtedy pozostaje czekać na to, aż Microsoft rozwiąże cały problem z Xbox LIVE.

Piotr Gnyp, Tomasz Kutera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)