Współpraca EA i Sony kwitnie - beta Battlefield Bad Company 2 wyłącznie na PS3

Współpraca EA i Sony kwitnie - beta Battlefield Bad Company 2 wyłącznie na PS3
05.11.2009 18:27
Współpraca EA i Sony kwitnie - beta Battlefield Bad Company 2 wyłącznie na PS3
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nie wiem jak Wy, ale ja coraz bardziej odnoszę wrażenie, że współpraca Electronic Arts z Sony się dobrze układa. Kolejny oczywisty przykład to beta Battlefield: Bad Company 2, która pojawi się ekskluzywnie na PS3.

Co najważniejsze jednak beta wystartuje całkiem niedługo, tak jakby miało się to zbiec z premierą Modern Warfare 2, które jak wiemy jest znowu bardziej popularne na 360 (odpowiednie zestawy, mapki wydawane wcześniej itd.).

Zaczynając od 19 listopada będziemy mogli (o ile dostaniemy klucz) wziąć udział w rozgrywce dla 24 graczy na mapie Arica Harbour w trybie Rush.

Klucze będą do zdobycia na blogu PlayStation, zamawiając grę przedpremierowo (pewnie tylko w Stanach) o czym wspominał Maciu oraz wchodząc na zachodnie strony takie jak IGN czy Gamespot, gdzie pewnie będą osobne konkursy. Oby się udało dostać klucz.

PS Posiadacze 360 nie powinni się jednak martwić, ponieważ przed oficjalną premierą gry pojawi się demo sieciowe dostępne już na wszystkich platformach włącznie z PC, na których dodatkowo ruszy otwarta beta w grudniu 2009 roku.

326857281029756970
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)