Wspólne wyprowadzanie psów w Fable 3

Wspólne wyprowadzanie psów w Fable 318.09.2010 11:47
marcindmjqtx

Kooperacja w Fable 2 co prawda była, ale nie wykonano jej najlepiej. W Fable 3 ma to się zmienić.

Pierwsza i największa różnica? Po dołączeniu do gry przenosić się do niej będzie nasza postać wraz z jej wyglądem i wyposażeniem. Także złoto, które zdobędziemy w trybie kooperacji zabierzemy ze sobą do swojego świata. Nie będziemy więc tworzyć bez sensu pomocnika, ale zagramy naszym bohaterem. Co więcej wraz z nim pojawi się nasz pies. Ciekawe, czy będą jakieś wspólne zabawy dla dwóch zwierzaków i czy da się zorganizować jakiś mały turniej agility.

Nie trzeba też będzie trzymać się blisko siebie. W Fable 2 obydwaj bohaterowie musieli być na jednym ekranie. W Fable 3 kamera została uwolniona i postaci będą mogły chodzić gdzie chcą. Ograniczenie? Opuszczenie danego poziomu będzie wymagało zgody obydwu graczy. Zaproszony gość nie będzie mógł też bezkarnie mordować cywili w naszym świecie, o ile mu na to nie pozwolimy zdejmując ograniczenia bezpieczeństwa.

Najciekawsze jest to, że postacie graczy w trybie kooperacji będą mogły się ze sobą ożenić i mieć dzieci, co da im oczywiście bonusy, takie jak nowe gesty i połączy ich majątki. Będzie można też oczywiście nawiązać biznesową współpracę. Brzmi to ciekawie, prawda?

Fable 3 to jedna z gier, na które czekam. Poprzednia część bardzo mi się podobała, a ta zapowiada się jeszcze lepiej. Z tego co do tej pory widzieliśmy wynika, że możemy spodziewać się masy humoru, fajnej mechaniki, nowego industrialnego otoczenia i ciekawych rozwiązań dla trybu kooperacji. Dla mnie bomba.

[via Joystiq]

Piotr Gnyp

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)