Wściekły kotlet w akcji: pojawiło się 10 minut z God of War 3 Remastered

Wściekły kotlet w akcji: pojawiło się 10 minut z God of War 3 Remastered

Wściekły kotlet w akcji: pojawiło się 10 minut z God of War 3 Remastered
marcindmjqtx
20.05.2015 09:50, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Podziwiać można walkę boga wojny z Hadesem.

Odświeżony God of War 3 pojawi się na PlayStation 4 już 15 lipca - zarówno w postaci cyfrowej, jak i pudełku. Twórcy postanowili podzielić się nagraniem, w którym obejrzymy starcie z Hadesem. Gra ma poprawioną grafikę i działa w 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

Zastanawiam się tylko, po co pokazywać akurat ten fragment? Rozumiem, że God of War 3 ma już swoje lata i większość go zna, ale czy założenie nie jest takie, by trafić do nowej publiki, która w czasach zwieńczenia trylogii nie posiadała PlayStation 3? A jeśli tak, to można chyba sobie darować prezentację całej walki z bossem, którego nie spotykamy przecież w pierwszej minucie rozgrywki. Zresztą, czy otwierające akcję starcie z Posejdonem nie pasowałoby jak ulał na dynamiczną reklamę? Jakby tego było mało, w notce na blogu PlayStation widzę także screen z końca gry...

A na koniec ciekawostka: gracze w USA za przedpremierowe zamówienie God of War 3 Remastered, poza dynamicznym motywem do menu konsoli dostaną 90-dniowy dostęp do dwóch pierwszych części God of War na platformie PlayStation Now. Skoro już przy tym jesteśmy... Może najwyższa pora, by usługa przybyła też do nas?

[źródło: blog PlayStation]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)