Wreszcie wiemy więcej na temat nowej gry ze świata Game of Thrones

Wreszcie wiemy więcej na temat nowej gry ze świata Game of Thrones

Wreszcie wiemy więcej na temat nowej gry ze świata Game of Thrones
marcindmjqtx
12.11.2014 07:51, aktualizacja: 05.01.2016 15:24

Poznajcie Forresterów.

Game of Thrones - A Telltale Games Series opowie historię rodu Forresterów (pozwólcie, że spalę żart już teraz: "A będą Ridge i Brooke?"), a rozegra się w trakcie Wojny Pięciu Królów, czyli wydarzeń z powieści George'a R.R. Martina. A właściwie z serialu HBO, bo to na nim gra będzie bazować, sięgając po historie i postaci znane z ekranu. To istotne, wszak różnic między książkami a serialem jest całkiem dużo.

Wydarzenia w grze rozciągają się od końcówki trzeciego sezonu do początku sezonu piątego. Ród Forresterów pochodzi z Wolfswood na północy Westeros i jest wasalem rodu Gloverów (o którego występach u Martina pisałem tutaj), ten zaś z kolei jest wierny Starkom. Ich domostwem jest twierdza Ironrath, a hasłem "Żelazo z lodu".

Historię poznamy z pięciu różnych perspektyw, każda należąca do osoby związanej z Forresterami, a naszym celem będzie uchowanie rodu od zagłady. I oczywiście działania jednej osoby wpłyną na to, co będzie się działo u innej. Nie zabraknie znajomych miejscówek, takich jak Królewska Przystań czy Mur. A strzelam, że nie zabraknie również znanych postaci, bo zabraknąć zwyczajnie nie może.

Gra będzie miała nie 5, a 6 epizodów, a pojawi się na PC, Maca, PS3, PS4, Xboksa 360, Xboksa One oraz iOS. Jeszcze nie wiadomo kiedy.

[Źródło: Telltale]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)