Wreszcie porządne ekrany miast! Might and Magic: Heroes VI doczeka się dodatku

Wreszcie porządne ekrany miast! Might and Magic: Heroes VI doczeka się dodatku
marcindmjqtx

15.06.2012 13:52, aktual.: 05.01.2016 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Might and Magic: Heroes VI nie było grą idealną. Być może jednak właśnie zapowiedziany dodatek (i darmowa aktualizacja) poprawią na tyle dużo wytykanych grze niedoróbek, by warto było do niej wrócić. Liczę na to.

Zatytułowane "Pirates of the Savage Sea" rozszerzenie będzie obliczoną na około 10 godzin przygodą dla jednego gracza, w której główną rolę grał będzie nie kto inny, jak sam Crag Hack. Weterani serii HoMM na pewno pamiętają tę postać z poprzednich części. Tym razem przestanie być kolejnym anonimowym herosem, doczeka się własnej historii i fabularnego tła.

Poza tym w dodatku znajdą się nowe artefakty, potężne bronie dynastii oraz "liczne premie", cytując informację prasową - cokolwiek to dokładnie oznacza.

Ale to nie wszystko. Razem z rozszerzeniem do gry - nareszcie!!! - trafią porządne ekrany miast. Koniec ze śmiesznie wyglądającymi okienkami, wreszcie "herosi" wyglądają tak jak wyglądać powinni od początku.

Co najlepsze, ekrany miast (oraz także jakaś "nową zawartość", ale ciężko powiedzieć, jaka dokładnie) zostaną udostępnione w ramach darmowej aktualizacji wszystkim posiadaczom MM:H6, którzy nie kupią dodatku.

"Pirates of the Savage Sea" na sklepowych półkach pojawi się już 12 lipca (tego samego dnia zostanie też udostępniona wspomniana łatka). Kosztował będzie 40 złotych, co naszym zdaniem jest ceną jak najbardziej rozsądną.

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także