Wracamy na Dziki Zachód. Red Dead Online osobną grą

Wracamy na Dziki Zachód. Red Dead Online osobną grą

Red Dead Online
Red Dead Online
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
25.11.2020 11:45, aktualizacja: 02.03.2022 14:22

"Red Dead Redemption 2" zostanie podzielony na dwa niezależne tytuły: tryb sieciowy i fabularny. Ten pierwszy ma kosztować niewiele i lada moment doczeka się licznych aktualizacji.

"Red Dead Online" będzie można pobrać 1 grudnia za pomocą Epic Games Store, Microsoft Store PlayStation Store, Rockstar oraz Steam. Cena? 4,99 dolarów. Ta jest jednak promocyjna i wzrośnie o 75% 15 lutego 2021 r.

Decydując się na zakup trzeba zrobić miejsce na dyskach. Gra waży bowiem aż 123 GB. Dlaczego aż tyle? Ano dlatego, że od razu otrzymamy możliwość odblokowania trybu fabularnego. Fenomenalnego trybu fabularnego – dodajmy. Oczywiście nie za darmo. Cena nie jest jednak jeszcze znana.

Co można robić w "Red Dead Online"? Możliwości jest mnóstwo. Rockstar przygotowało szereg misji fabularnych (do rozegrania w ekipie od 2 do 4 osób), mnóstwo wyzwań oraz ról, w które może wcielić się wasz kowboj. Będziecie mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu i rozwijaniu bimbrowni, dostaniecie szanse wcielenia się w łowcę nagród (bandytów i gangów do zlikwidowania będzie więcej z racji zbliżającej się aktualizacji), a także poszukać skarbów, polować na legendarne zwierzyny czy po prostu zwiedzać przepastny Dziki Zachód.

Nie jest to może informacja na miarę prawdopodobnie remake'u pierwszego "Red Dead Redemption", który okazał się finalnie oszustwem, ale tryb online RDR2 może być ciekawym zajęciem w ekipie znajomych.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)