Worlds Adrift: twórcy symulatora chirurga i gry o byciu kromką chleba biorą się za produkcję dla wielu graczy

Nie podoba Wam się? Nie szkodzi. Dajcie im znać, a dadzą sobie spokój z tym projektem.

Worlds Adrift: twórcy symulatora chirurga i gry o byciu kromką chleba biorą się za produkcję dla wielu graczy
marcindmjqtx

Bossa Studios znane jest z dwóch produkcji: Surgeon Simulator i I am Bread. W obu głównym przeciwnikiem gracza jest fizyka świata, która często prowadzi do zupełnie absurdalnych sytuacji. Bycie kromką chleba albo dokonywanie skomplikowanych operacji jest tu niejako tylko tłem.

W przypadku Worlds Adrift ci sami twórcy postanowili również zrobić grę opartą na fizyce, ale dla wielu graczy. Wyszło im więc z tego coś, co przypomina trochę symulator Spider-Manów budujących podniebny statek. Serio, zobaczcie sami:

O co chodzi? Sęk w tym, że... sami twórcy jeszcze nie wiedzą. Odrobinę więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie, ale nie ma ich zbyt wiele. Autorom gry zależy bowiem na odzewie graczy. Jeśli ci stwierdzą, że widzą w Worlds Adrift potencjał i że mają pomysły, co z tym dalej zrobić, prace będą się toczyć. Ale jeśli zainteresowanie będzie nikłe, Bossa Studios da sobie spokój. Ciekawe podejście, trzeba przyznać.

To jak, podoba Wam się?

[Źródło: worldsadrift.com]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.