Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

World of Warships wypłynie na szerokie wody 12 marca

Strona głównaWorld of Warships wypłynie na szerokie wody 12 marca
10.03.2015 17:39
World of Warships wypłynie na szerokie wody 12 marca
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDIckbXa

Póki co w formie zamkniętej bety, więc zanim zajmiecie stanowiska bojowe trzeba będzie ustrzelić sobie przepustkę.

bDIckbWt

Wargaming idzie szeroko i podbija kolejne pola walki.

World of Warships: 2015 Closed Beta Cinematic Trailer Nasi wysłannicy już w zeszłym roku grali w World of Warships i wyszli z pokazu zadowoleni. Paweł Kamiński pisał wtedy:

Gdyby ktoś mi powiedział, że tak kiedyś będą wyglądać gry z darmowym dostępem, to bym nijak nie uwierzył. I wiem, że do World of Warships wrócę, bo oferuje mi coś nowego w zmaganiach multiplayer - mecze wolne, wymagające uważania na swoją pozycję, namysłu nad niemal każdą salwą. Podoba mi się takie tempo rozgrywki. W najnowszym komunikacie prasowym Wargamingu czytamy, że firma była zadowolona z dotychczasowych testów gry:

bDIckbWv

W grudniu 2014 i styczniu 2015 miały miejsce dwa weekendowe beta testy World of Warships. Zgromadziły one ponad 75 000 graczy, na serwerach w szczytowych momentach było nawet 15 000 osób jednocześnie. Średnia ilość bitew rozegranych przez pojedynczego testera wyniosła ponad 60 pojedynków. Biorąc pod uwagę, że były to tylko 4 dni, wyniki były więcej niż satysfakcjonujące. Kolejna zamknięta beta wystartuje 12 marca. Znajdziemy w niej 5 map oraz aż 50 okrętów wojennych z USA oraz Japonii. Również 12 marca, o godzinie 11:00 czasu polskiego, ruszą zapisy do testów. Oczywiście my postaramy się zdobyć jakąś osobną pulę przepustek dla naszych czytelników.

Maciej Kowalik

326982044226181162
bDIckbXr