World of Warships Blitz bliskie zwodowania

World of Warships Blitz bliskie zwodowania

World of Warships Blitz bliskie zwodowania
Maciej Kowalik
17.07.2017 11:10

Chyba, że czytacie nas na Filipinach. Wtedy zagrać możecie już dziś.

Zwykle nie ma się za bardzo co napalać na mobilne wersje dużych marek, bo w większości przypadków okazują się rozczarowującym skokiem na kasę. Od wielkiego dzwonu trafiają się jednak wyjątki od firm, które potrafią potraktować "mobilnych" graczy poważnie. I zaoferować rozgrywkę skrojoną pod możliwości ekranów dotykowych, a nie przez nie okaleczoną.

Jedną z takich gier jest World of Tanks Blitz, które swego czasu milutko zaskoczyło mnie rozbudowaniem rozgrywki. Podświadomie spodziewałem się mobilnej popierdółeczki, a okazało się, że ma w sobie na tyle "gry", że z powodzeniem może opóźnić udanie się w objęcia Orfeusza.

Z World of Warships Blitz pewnie będzie podobnie. A może nawet lepiej, bo o ile pancerne bitwy jeszcze jakoś każdy z nas podskórnie kuma, to starcia wojennych okrętów mnie osobiście przerastają. Lubię czasem przeczytać jakiś raport z ciekawej rozgrywki, ale sam pewnie bym przy niej usnął. Wersja mobilna w tym przypadku interesuje mnie więc tym bardziej.

World of Warships Blitz Gameplay 2017 [WoWSB] (BT Asia)

Do jej premiery jest już chyba bliżej niż dalej. Póki co, Wargaming zdecydował się na wydanie World of Warships Blitz w ramach tzw. soft launchu, który oznacza premierę na ograniczonej liczbie rynków. W tym przypadku - by pobrać grę z App Store lub Google Play należy mieć konto zarejestrowane na Filipiny.

Daty premiery w innych zakątkach globu jeszcze nie podano, ale zdziwię się jeśli nie zagramy w wakacje. A coś mówi mi, że gdy World of Warhips Blitz już wyjdzie, warto będzie je dopisać do najfajniejszych gier do grania na plaży.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)