World of Tanks Blitz i Godfire trafiły wreszcie na Androida

World of Tanks Blitz i Godfire trafiły wreszcie na Androida
04.12.2014 18:02
World of Tanks Blitz i Godfire trafiły wreszcie na Androida
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W obie pozycje mogli dotychczas grać jedynie posiadacze urządzeń z systemem iOS. W obu wypadkach miłośnicy mobilnej rozgrywki domagali się wręcz wersji na Androida. Dziś je dostali.

O World of Tanks Blitz, czyli bardzo udanej wersji popularnych czołgów opowiadałem Wam w marcu. Nigdy nie przepadałem za mobilnymi odsłonami dużych hitów, a w przypadku Blitz bawiłem się świetnie i na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy chętnie brałem tablet i wjeżdżałem na wirtualne pole bitwy. Na pewno wartym odnotowania jest również fakt, iż World of Tanks Blitz oferuje możliwość toczenia walk między czołgami ona obu mobilnych platformach. Super. Gra jest darmowa, znajdziecie ją tu.

Dziś również pojawił się w Sklepie Google Godfire: Rise of Prometheus, od naszego rodzimego studia Vivid Games. Wersję na iOS recenzowałem dla Was w czerwcu. W przeciwieństwie do wersji na iOS gra na Androida jest darmowa. Jeśli zdecydujecie się na jej pobranie, może spotkać Was niestety niemiłe rozczarowanie. Sam jestem jego ofiarą - mój HTC One Max nie jest na liście wspieranych urządzeń. W jednym z komentarzy przeczytałem, że LG G3 również. Jakby nie patrzeć, to raczej w miarę mocne sprzęty, tym bardziej dziwi fakt, iż nie można jeszcze na nich w androidowego Godfire pograć. Na szczęście twórcy uspokajają, odpowiadając na komentarze rozżalonych graczy. Kompatybilność z kolejnymi urządzeniami ma pojawiać się w przeciągu najbliższych dni. Grę znajdziecie tu.

Paweł Winiarski

326975855782156330
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)