World of Goo lada dzień na iPhone'ach

marcindmjqtx

05.04.2011 15:31, aktual.: 06.01.2016 13:20

Jedna z najpopularniejszych i zarazem najlepszych gier niezależnych ostatnich lat, World of Goo, doczeka się niebawem swojej wersji na iPhone'a. Cieszycie się?

Wprawdzie o konwersji dzieła 2D Boy pisaliśmy już półtora roku temu, ale wtedy prace nad nią dopiero się rozpoczęły. Teraz całość jest już gotowa, czeka na akceptację ze strony App Store i lada dzień stanie się dostępna dla użytkowników iPhone'ów.

Jest jednak jedno małe "ale": World of Goo trafi wyłącznie na iPhone'y 3GS oraz iPhone'y 4 - posiadacze starszych wersji sprzętu Apple muszą obejść się ze smakiem. Żeby notka nie kończyła się zbyt ponuro, zostawiłem jeszcze jedną, pozytywną informację - za grę przyjdzie nam zapłacić zaledwie 2,99 dolara, a w trakcie pierwszych 24 godzin od jej udostępnienia znajdować ma się ona w promocyjnej cenie 99 centów.

To spory postęp wobec tego, na ile twórcy wycenili swoje dzieło w wersji na inny przenośny sprzęt Apple - iPada (jej początkowa cena wynosiła 10 dolarów). Można? Można. Trzeba tylko chcieć. Przy okazji - jeśli posiadacie już World of Goo na swoim iPadzie - iPhone'ową edycję dostaniecie za darmo.

Tak sterowanie palcami w World of Goo wyglądało na iPadzie:

[via 2D Boy]

Adrian Palma

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)