Wolfenstein II: The New Colossus zaprasza nas na Alaskę, a Wolfenstein 3D zachęca do... głaskania psów

Wolfenstein II: The New Colossus zaprasza nas na Alaskę, a Wolfenstein 3D zachęca do... głaskania psów

Wolfenstein II: The New Colossus zaprasza nas na Alaskę, a Wolfenstein 3D zachęca do... głaskania psów
Krzysztof Kempski
14.03.2018 13:02

Psy nie pogryzą waszych portfeli, ale Season Pass do "Kolosa" też jest coraz tańszy...

Zacznijmy od Wolfensteina nowszego, czyli The New Colossus. Wczoraj debiutowało ostatnie fabularne DLC do The News Colossus w ramach pakietu Freedom Chronicles. Dodatek zatytułowany jest The Deeds of Captain Wilkins. Tym razem odwiedzimy nową lokację - pozostającą pod kontrolą nazistów Alaskę - gdzie będziemy musieli zniszczyć kolejną superbroń zwaną Sun Gun.

Bez Season Passa rozszerzenie kosztuje około 42 zł. Przy okazji przeceniono też cały karnet. W oficjalnych sklepach PS4 i Xboksa One oraz na Steamie można do 19 marca kupić cały pakiet za niecałe 70 złotych.

WOLFENSTEIN 2 The Deeds of Captain Wilkins Story Trailer

To cena z pewnością bardziej adekwatna do długości, bo poprzednie dodatki choć ciekawe, kończyły się zdecydowanie za szybko. Pierwsze opinie graczy są dość podzielone. Dobrą robotę robi przede wszystkim tytułowy Kapitan Wilkins za sprawą świetnego dubbingu. Z drugiej strony po raz kolejny mamy do czynienia z wyjątkowo krótkim DLC. Podobno na ukończenie misji na Alasce wystarcza godzina.

Obraz

Krzysztof Kempski

(*)By uruchomić kody musicie odpalić grę z komendą „-goobers”. Następnie w trakcie gry trzeba wcisnąć Lewy Shift, Alt i Backspace jednocześnie. Następnie wciskacie „Tab” + „G” i już możecie cieszyć się nieśmiertelnością.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)