Wolcen: Lords of Mayhem z milionem sprzedanych egzemplarzy

Strona głównaWolcen: Lords of Mayhem z milionem sprzedanych egzemplarzy
06.03.2020 18:00
Wolcen: Lords of Mayhem z milionem sprzedanych egzemplarzy
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Konkurencja dla Path of Exile radzi sobie nad wyraz dobrze. Przynajmniej pod względem popularności.

W połowie lutego, po czterech latach wegetowania we wczesnym dostępie ukazał się Wolcen: Lords of Mayhem, które mimo wielu błędów podbiło serca graczy i przez chwilę znajdował się nawet w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych gier na Steamie. Gracze szybko okrzyknęli tytuł godnym następcą Diablo i deweloperzy z Wolcen Studios z miejsca zaczęli konkurować z takim tuzem, jak Grinding Gears, którego Path of Exile cieszy się niesłabnącą zainteresowaniem ze strony fanów klikania na potworki, zbierania złota i zabawy w ekwipunku.

Wolcen: Lords of Mayhem - Release Trailer

Choć od oficjalnej premiery minęły raptem trzy tygodnie tytuł może się pochwalić ponad 127 tysiącami jednocześnie zalogowanych użytkowników, a aktualna średnia oscyluje w okolicach 25 tysięcy. Oczywiście to dane pochodzące ze Steam Charts, więc warto brać na nie poprawkę, ale twórcy poinformowali wczoraj, że ich gra trafiła już do miliona użytkowników.

Na grafice umieszczono także dane dotyczące ilości zabitych stworów (blisko 13 milionów), godzin spędzonych w grze (ponad 17 milionów) i liczbie zebranego złota (115347589950).

325321626663466972

Bartek Witoszka

Udostępnij:
Komentarze (3)