Wolcen: Lords of Mayhem z milionem sprzedanych egzemplarzy

Konkurencja dla Path of Exile radzi sobie nad wyraz dobrze. Przynajmniej pod względem popularności.

Wolcen: Lords of Mayhem z milionem sprzedanych egzemplarzy
Bartosz Witoszka

W połowie lutego, po czterech latach wegetowania we wczesnym dostępie ukazał się Wolcen: Lords of Mayhem, które mimo wielu błędów podbiło serca graczy i przez chwilę znajdował się nawet w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych gier na Steamie. Gracze szybko okrzyknęli tytuł godnym następcą Diablo i deweloperzy z Wolcen Studios z miejsca zaczęli konkurować z takim tuzem, jak Grinding Gears, którego Path of Exile cieszy się niesłabnącą zainteresowaniem ze strony fanów klikania na potworki, zbierania złota i zabawy w ekwipunku.

Wolcen: Lords of Mayhem - Release Trailer

Choć od oficjalnej premiery minęły raptem trzy tygodnie tytuł może się pochwalić ponad 127 tysiącami jednocześnie zalogowanych użytkowników, a aktualna średnia oscyluje w okolicach 25 tysięcy. Oczywiście to dane pochodzące ze Steam Charts, więc warto brać na nie poprawkę, ale twórcy poinformowali wczoraj, że ich gra trafiła już do miliona użytkowników.

Na grafice umieszczono także dane dotyczące ilości zabitych stworów (blisko 13 milionów), godzin spędzonych w grze (ponad 17 milionów) i liczbie zebranego złota (115347589950).

Obraz

Bartek Witoszka

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.