Wokalistka z Silent Hill zaśpiewa w Kholat

Wokalistka z Silent Hill zaśpiewa w Kholat
marcindmjqtx

16.04.2015 18:12, aktual.: 05.01.2016 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto kojarzy Mary Elizabeth McGlynn?

Mary Elizabeth McGlynn to wokalistka, której nie trzeba przedstawiać fanom Silent Hill - swoim głosem ozdobiła bowiem prawie każdą ze znakomitych ścieżek dźwiękowych serii o Cichym Wzgórzu. Cieszy zatem fakt, że IMGN.PRO, niezależne studio z Bielska-Białej, podczas prac nad debiutancką grą nawiązało współpracę z tak utalentowaną i uznaną osobą.

McGlynn użyczy swojego wokalu w jednym z utworów, który składa się na oprawę audio Kholat. Choć jest to tylko jeden numer, wiadomość i tak cieszy - czy dla gry będącej klimatycznym, subtelnym horrorem istnieje bowiem odpowiedniejszy głos?

- Mary Elizabeth McGlynn od razu przyszła nam na myśl, gdy zaczęliśmy poszukiwania głosu pasującego do klimatu ścieżki dźwiękowej Kholat - mówi Łukasz Kubiak z IMGN.PRO. - Artystka zgodziła się nawiązać z nami współpracę, której rezultaty już na samym początku nagrań zabrzmiały tak jak to sobie wymarzyliśmy. Satysfakcja płynąca z tej kooperacji ma dla mnie również osobisty wymiar - to niesamowite uczucie słyszeć głos McGlynn w swojej własnej grze, będąc jednocześnie oddanym fanem serii Silent Hill.

Za ścieżkę dźwiękową Kholat odpowiada Arkadiusz Reikowski. Fragmentu utworu zaśpiewanego przez Mary Elizabeth McGlynn posłuchacie poniżej. Fani jej działalności nie będą zaskoczeni - jest dobrze i klimatycznie.

Podobało się? Ci, którzy McGlynn usłyszeli po raz pierwszy, mogą posłuchać choćby poniższego utworu z Silent Hill: Shattered Memories. A potem spędzić wieczór ze ścieżkami dźwiękowymi Cichego Wzgórza.

Kholat wyjdzie już 10 czerwca bieżącego roku. Tomek po ograniu dema spodziewa się nietypowej i dobrej gry.

[źródło: informacja prasowa]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)