Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści - udostępniono nagranie z rozgrywki

Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści - udostępniono nagranie z rozgrywki

Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści - udostępniono nagranie z rozgrywki
Joanna Pamięta - Borkowska
15.10.2018 16:20

Królowa Meve daje radę.

Brzegi Jarugi nie mogą dłużej powstrzymywać sił Nilfgaardu i armie Białego Płomienia Tańczącego na Kurhanach Wrogów stanęły u bram Lyrii. Królowa Meve musi popisać się nie lada sprytem i odwagą, by odeprzeć siły wroga. Wojna Krwi łączy bowiem mechanizmy gry karcianej z tym, co tak bardzo podobało mi się w Wiedźminie - naprawdę ciężkie wybory moralne i próbę nieprzekroczenia cienkiej linii między większym i mniejszym złem. Ciekawi mnie, czy ujrzymy słynną scenę pasowania Geralta? Na pewno możemy spodziewać się spotkań z wieloma bohaterami z pięcioksięgu i opowiadań - na nagraniu pojawił się rycerz Eyck z Denesle, niedoszły pogromca smoka Villentretenmertha.

Poniżej można obejrzeć całe 37 minut z gry, opatrzone komentarzem Pawła Burzy. Część fabularna jest odpowiednio długa i ciekawie buduje klimat przed każdą potyczką. Może i gramy królową, ale potwory zdają się nie zwracać uwagi na pochodzenie - w nagraniu jest walka z potężną mantikorą.

Thronebreaker: The Witcher Tales | 37-minute Gameplay Walkthrough

Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści to samodzielna kampania do Gwinta, wydana w postaci oddzielnej gry. Według zapewnień CD Projektu, gry ma nam starczyć na prawie 30 godzin upakowanych rozmaitymi misjami. Tytuł pojawi się 23 października tego roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)