Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści trafiła na Androida

Strona głównaWojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści trafiła na Androida
18.06.2021 07:36
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Thronebreaker
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Thronebreaker
Źródło zdjęć: © gog.com

Po kilku latach od pierwszego wydania, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści w końcu zadebiutuje na Androidzie. Gra wystartuje w modelu freemium, który pozwoli na rozpoczęcie zabawy za darmo.

bErNcBAl

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści trafia na kolejną już platformę. W październiku 2018 gra trafiła na pecety, w grudniu tego samego roku zadebiutowała na konsolach PS4 i Xbox One. Styczeń 2020 przyniósł port na Nintendo Switch, w lipcu natomiast gra trafiła na urządzenia z iOS. Wczoraj gra pojawiła się w sklepie Google, tym samym trafiając na ostatnią z popularnych platform.

Rozgrywka oparta jest na grze w Gwinta, czyli grze karcianej, która zyskała dużą popularność jako minigra w Wiedźminie 3. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści zebrała w większości dobre recenzje. Charakter rozgrywki sprawia, że w stu procentach pasuje ona do urządzeń mobilnych. Aby zachęcić graczy do przetestowania gry, CD Projekt udostępnił ją w modelu freemium.

Netflix pokazał zwiastun Wiedźmina! Ale na tym nie koniec niespodzianek
Netflix pokazał zwiastun Wiedźmina! Ale na tym nie koniec niespodzianek
bErNcBAn

Oznacza to, że pewien jej fragment jest dostępny za darmo. Po jego osiągnięciu konieczne będzie dokonanie pojedynczej płatności wewnątrz gry, by odblokować resztę przygody. Kwota, którą przyjdzie nam zapłacić to 9,99 dolara. Biorąc pod uwagę, że Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści oferuje graczom około 30 godzin rozgrywki, cena nie wydaje się być zbyt wysoka.

bErNcBBj