Włosi obciążyli internet, bo młodzież zaczęła grać w sieci

Ani trochę nie jestem zdziwiony.

Włosi obciążyli internet, bo młodzież zaczęła grać w sieci
Adam Bednarek

Tego należało się spodziewać. Jak donosi Bloomberg, po tym, jak zamknięto we Włoszech szkoły, kina i inne publiczne miejsca, jednym ze sposobów na spędzenie wolnego czasu stały się gry.

Popularność sieciowych produkcji wzrosła na tyle, że ruch w ciągu ostatnich tygodni wzrósł nawet o 70 proc. To dane, które ujawnił krajowy operator Telecom Italia SpA.

Za sporą część wzrostów odpowiadają Fortnite i Call of Duty - choć nie sprecyzowano, czy chodzi już o najnowszą darmową część, czy poprzedników. Niewykluczone, że Warzone zdążyło dołożyć swoją cegiełkę, skoro na całym świecie przekroczono barierę 6 mln graczy - i to w ciągu pierwszej doby od premiery.

Większy ruch nie dziwi, bo na przymusową kwarantannę podobnie zareagowali Chińczycy. Panikę związaną z koronawirusem widać też na Twitchu. W lutym i marcu 2019 średnia liczba widzów wyniosła 1,3 miliona, natomiast średnia za kończący się tydzień to 2,2 miliona użytkowników. Można podejrzewać, że liczby będą rosnąć, skoro wirus dociera do kolejnych państw, a apele, by zostać w domu, wybrzmiewają coraz głośniej.

A jeśli chodzi o włoską sieć, to najgorsze dopiero przed nią. Mieszkańcy Włoch do 3 kwietnia mogą liczyć na darmowe konto premium w serwisie dla dorosłych PornHub.

Sytuacja we Włoszech jest naprawdę poważna. 12 marca władze donosiły o ponad 10 tys. zakażonych. Odnotowano też ponad 600 przypadków śmiertelnych.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościepic gamesfortnite battle royale

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.