Włam się do cudzej głowy. Pierwsze wideo z rozgrywki w Syndicate

"To wielka zmiana. Nie chcieliśmy robić starej gry w wysokiej rozdzielczości, chcieliśmy dodać coś nowego" - mówi jeden z twórców, Ben O'Donnel, w wywiadzie.

Włam się do cudzej głowy. Pierwsze wideo z rozgrywki w Syndicate
marcindmjqtx

30.09.2011 | aktual.: 06.01.2016 11:57

Materiał zamieścił serwis Gametrailers w ramach swojego programu - zobaczcie go tutaj.

Czego dowiadujemy się z wywiadu?

Bohater pracuje dla jednej z trzech korporacji na świecie - jest facetem do mokrej roboty, szpiegostwa przemysłowego. Jak widać, czasem na misje rusza z partnerami, jednak nie wiadomo, czy da się nimi sterować.

Chip, który posiada już właściwie każdy ma możliwości podobne do współczesnego smartfona (np. stałe podłączenie do sieci), ale zamknięte w ludzkiej głowie - twój jest wersją bojową. Z jego pomocą można włamywać się do cudzych chipów. Pozwoli to na zmuszenie ludzi do samobójstwa np. przez wysadzenie granantu, skłonienie ich do zmiany stron i pomoc nam w walce albo wysadzenie ich broni, co ogłuszy wroga. Zdolności można używać na dowolnej osobie i w dowolnym momencie.

Ulepszenia będziemy zdobywać po prostu wyrywając je z ludzi - co może poskutkować np. tym, że ktoś zagrozi nam wysadzeniem swojego chipu, który musimy zdobyć w ramach misji.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomości360electronic arts
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.