Wkurzotrony, kiepski Batman i Dirk Gently [PolyTube]

Wkurzotrony, kiepski Batman i Dirk Gently [PolyTube]

Wkurzotrony, kiepski Batman i Dirk Gently [PolyTube]
Patryk Fijałkowski
21.01.2017 09:20, aktualizacja: 21.01.2017 09:51

Zobaczycie też w ruchu Rise & Shine i być może skusicie się na powrót do S.T.A.L.K.E.R.-a.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

PolyTube - Polygamia powered by iFree Network

Drwal Rębajło opowie Wam o historii dwóch kart z Hearthstone'a - Wkurzotrona i Psychotrona. Jeśli dawno nie graliście w karciankę Blizzarda, poniższy materiał może sprawić, że trochę zatęsknicie za jej klimatem.

Historie kart - WKURZOTRON i PSYCHOTRON (Annoy-o-Tron & Psych-o-Tron) / Kto jest kim w Hearthstone

Won't Be Fixed przedstawia natomiast swój nowy format, w którym w 20 minut przedstawia różne gry ze Steama. W pierwszym odcinki wydane niedawno Rise & Shine, które Maciowi - mimo kilku zalet - ostatecznie się nie spodobało.

20 minut z grą (nowa seria) - Rise and Shine - Platformowy cover shooter?

Chwaliliśmy z kolei Batmana od Telltale, ale Panu KuBace ta inkarnacja wymęczonej formuły zupełnie nie podeszła.

Najgorszy Batman ever? Recenzja Batman od Telltale Games

Jesteś fanem S.T.A.L.K.E.R.-a i marzysz o nowej części? Quantum Of Infinity opowiada o świetnym modzie Lost Alpha, który może nieco załagodzić tę tęsknotę.

S.T.A.L.K.E.R Lost Alpha - Piekło post apokalipsy

Zakończymy SzachMattem, który odłożył na chwilę sprzęt i gry, by opowiedzieć o absolutnie wyjątkowym serialu "Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego". Dla fanów Douglasa Adamsa i dziwaczności - pozycja obowiązkowa!

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)