Wkrótce na Rynku Xbox Live: gry, dodatki, promocje i tryb online do Scotta Pilgrima

Wkrótce na Rynku Xbox Live: gry, dodatki, promocje i tryb online do Scotta Pilgrima
marcindmjqtx

30.01.2013 09:24, aktual.: 05.01.2016 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już dwa razy zapominałem, że czekam na ten dodatek. Nie śpieszyło się autorom, oj nie...

Już dziś, za kilka godzina w Xbox Live Arcade premiera Skulls of the Shogun (1200 MSP). Turowej gry strategicznej z martwymi samurajami w roli głównej. Z całą stanowczością mogę polecić ją nie tylko fanom gatunku. Jest śmieszna (i to bardzo), przystępna, ale i wymagająca (spokojnie, są dwa poziomy trudności). Recenzja już "się pisze".

Za tydzień będziemy mogli kupić Special Forces Team X, czyli sieciową strzelaninę, w której możemy zmieniać architekturę planszy w przerwach pomiędzy rundami. Nie mam pojęcia, czy to usprawiedliwi wydatek 1200 MSP.

Jeśli idzie o dodatki, to wczoraj do Black Ops 2 trafił pakiet Revolution, dziś Radagast zawita do Guardians of Middle-Earth, a 6 lutego dołączy do niego Gloin. W tym samym dniu Scott Pilgrim vs The World: The Game WRESZCIE dostanie możliwość gry przez sieć. Dzięki dodatkowi z Wallacem Wellsem w roli głównej.

Z ciekawszych promocji, w lutym można wskazać obniżkę cen Hybrid, Zeno Clash, Earthworm Jim HD, Alan Wake's American Nightmare i Orcs Must Die. Na te zniżki poczekamy do 5 lutego, obecnie przecenione są dodatki do gier Capcomu.

Pełną listę nowości na Rynku znajdziecie u Majora Nelsona.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także