Witamy w Lidze: Hecarim - Cień Wojny

Witamy w Lidze: Hecarim - Cień Wojny21.04.2012 13:24
Witamy w Lidze: Hecarim - Cień Wojny
marcindmjqtx

Długo* przyszło na niego czekać, ale o to jest: Hecarim, Cień Wojny, najnowszy czempion w League of Legends.

Oficjalna rozpiska umiejętności: Wojenna Ścieżka (Bierne) - Hecarim przenika przez jednostki i otrzymuje premię do obrażeń od ataku równą procentowi jego premii do prędkości ruchu.

Spustoszenie - Hecarim tnie pobliskich przeciwników, zadając obrażenia fizyczne.

Duch Przerażenia - Hecarim przez krótki czas zadaje pobliskim przeciwnikom obrażenia magiczne. Hecarim zyskuje zdrowie równe pewnemu procentowi obrażeń, które otrzymają przeciwnicy.

Niszczycielska Szarża - Hecarim na krótki czas zyskuje premię do prędkości ruchu. Jego następny atak odrzuca cel do tyłu i zadaje dodatkowe obrażenia fizyczne w zależności od odległości, którą pokonał od momentu aktywowania umiejętności.

Nawałnica Cieni (Superumiejętność) - Hecarim przywołuje widmowych jeźdźców i szarżuje, zadając obrażenia magiczne w linii. Po szarży wytwarza falę uderzeniową, zadając obrażenia magiczne pobliskim przeciwnikom i sprawiając, że uciekają z przerażenia.

Pierwsze wrażenia Konrada: Ostatni raz po junglii chodziłem Nautilusem, trzech czempionów temu. Hecarim jest zupełnie inny, stawia na szybkość i zaskoczenie niż na wytrzymałość. To nie do końca mój styl gry, ale nie można odmówić centaurowi przystępności. Naprawdę trudno pogubić się w jego umiejętnościach.

Co pewnie niektórzy potraktują pewnie jako wadę.

Po paru dniach obserwowania jak gra Tomek nadal jeszcze nie wypracowaliśmy optymalnej trasy w jungli. To znaczy takiej, która nie wymagałaby specjalnie mocnego wsparcia i byłaby w miarę odporna na stratę niebieskiego golema. Ale to przyjdzie z czasem.

Jednakże gdy już Hecarim się, nomen omen, rozpędzi, to wbiega na ganki aż miło.

* w League of Legend tydzień to niemalże epoka, a miesiąc to wieczność

Konrad Hildebrand, Tomasz Kutera

Za pomoc w realizacji programu dziękujemy firmie Riot Games.

327091447848200471
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)