Wirtualne randki z uczennicami jeszcze nigdy nie były tak realistyczne

Gry randkowe to żadna nowość, więc nic dziwnego, że ktoś w końcu wykorzystał do nich gogle wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualne randki z uczennicami jeszcze nigdy nie były tak realistyczne
marcindmjqtx

01.09.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:30

Tego typu produkcje najpopularniejsze są w Japonii, więc nie ma co się dziwić również temu, że jedną zapowiedziano właśnie na konferencji Sony poprzedzającej Tokyo Game Show. Gra o tytule Summer Lesson w przyszłości trafi na gogle wirtualnej rzeczywistości o roboczej nazwie Project Morpheus. Na razie nie wiadomo o niej za wiele. Gracze będą mogli się w niej komunikować i przyjaźnić z pewną uczennicą (tak, to brzmi podejrzanie, ale spokojnie, obejdzie się bez rzeczy tylko dla dorosłych). A zanim zakrzykniecie, że to jakieś japońskie dziwactwa, to przypomnijcie sobie Milo & Kate Petera Molyneux, które nigdy nie doszło do skutku, a miało być motorem napędowym Kinecta. Tam pomysł był pod pewnymi względami bardzo podobny, choć gra nie wykorzystywała wirtualnej rzeczywistości, a interfejs ruchowy.

Co ciekawe, nad Summer Lesson pracują... twórcy Tekkena. Więcej informacji na temat gry należy się spodziewać w okolicach 18 września, gdy już rozpoczną się targi TGS.

[Źródło: CVG]

Tomasz Kutera

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.