Wiosną na DS‑a trafią wojownicze klocki ninja

Klocki Lego są fajne. Ninja są fajni. DS jest fajny. RTS-y są fajne. RTS o ninja w świecie klocków Lego i na DS-a musi więc być... super fajny? No, przynajmniej na papierze tak to wygląda. Właśnie jedną taką produkcję zapowiedziano - to Lego Battles: Ninjago.

marcindmjqtx

11.01.2011 | aktual.: 06.01.2016 14:31

Gra będzie drugą częścią (samodzielnym dodatkiem?) Lego Battles, które na świecie ukazało się w czerwcu 2009 roku. Tamta DS-owa strategia, choć również zapowiadała się interesująco, nie odniosła chyba jednak szczególnie wielkiego sukcesu. Przynajmniej wśród krytyków - średnia z 29 recenzji na Metacritic to 65 punktów na 100. Być może jednak twórcy czegoś się nauczyli i druga część okaże się lepsza?

Samo Ninjago to zupełnie nowa marka w całym świecie klocków Lego. Jej głównym elementem są dobrzy, klockowi wojownicy ninja posługujący się sztuką walki "Spinjitzu", która pozwala im wirować jak małe tornada i dzięki temu pokonywać przeciwników (kojarzy mi się to niebezpiecznie z Diabłem Tasmańskim...). Tymi zaś są źli Skulkini, czyli armia klockowych szkieletów.

Gra zawierać będzie dwie kampanie, po jednej dla każdej ze stron oraz cztery tryby wieloosobowe - dwa znane z pierwszego Lego: Battles i dwa zupełnie nowe. Premiera - wiosną.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościwarner broslego
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.