Wildlife: Forest Survival - Call of Duty ze zwierzętami?

Wildlife: Forest Survival - Call of Duty ze zwierzętami?

marcindmjqtx
14.11.2010 13:26, aktualizacja: 06.01.2016 15:24

Zupełnie nie wiem, jak mogłem przeoczyć tę informację, ale parę dni temu EA zapowiedziało grę, o której powiedzieć mogę tylko jedno: "ale super pomysł!". Poznajcie Wildlife: Forest Survival.

Wildlife jest właśnie tym, na co wygląda na obrazkach. Grą o życiu dzikich zwierząt. Gracze mogą wcielić się w niej w aligatora, lisa, jastrzębia bądź królika (na obrazku to on wygląda co prawda na zająca, ale w porządku, nie będę się kłócił z oficjalną informacją prasową). Każdy z nich dysponuje, co jest jakby oczywiste, zupełnie innymi umiejętnościami i każdym gra się inaczej.

A o co w Wildlife w ogóle chodzi? To jest najlepsze - to tytuł nastawiony na rozgrywkę wieloosobową. 12 osób będzie mogło brać udział w "meczach" rozgrywanych na jednej z ośmiu - podobno zupełnie różnych - map. W akcji wygląda to tak (wybaczcie kiepską jakość zwiastuna, ale lepszego na razie nie ma):

Zawsze zastanawiałem się, dlaczego tak mało jest produkcji, w których można by się wcielić w prawdziwe zwierzęta. Jak widać, nie tylko ja uważam to za dobry pomysł. Gra ukaże się na XBLA i PSN (cena na razie pozostaje tajemnicą) już wiosną przyszłego roku.

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)