WiiWare nie jest dostępne w Polsce? Nie szkodzi!

WiiWare nie jest dostępne w Polsce? Nie szkodzi!28.07.2010 15:26
marcindmjqtx

Mało piszemy o grach dostępnych na WiiWare, praktycznie w ogóle. Ale gdybyśmy pisali, to musielibyśmy oznaczać wpisy odpowiednią gwiazdką, bo przecież usługa nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. To nie przeszkadza jednak firmie Stadlbauer w zachwalaniu jej zalet.

Otrzymaliśmy informacje prasową od polskiej przedstawicielki Stadlbauer, zajmującej się zabawkami firmy z austriackiego Salzburga, której polski oddział ściąga do kraju Wii.

Informacja jak to informacja, przedstawia pięć tytułów z Wii i DSiWare: Dive: The Medes Islands Secret, Family Pirate Party, Crystal Monsters, Mega Words i Puffins: Let's Race!, każda jest pokrótce opisana, ceny też zostały podane. W tekście jest sporo zabawnych literówek, jak choćby "Ninento", ale powiedzmy sobie szczerze - jestem ostatnią osobą, która może się takich błędów czepiać.

Najlepsze przychodzi jednak dalej:

Jak widzisz Wii Shop Channel and Nintendo DSi Shop stale uaktualniają i odświeżają gry i aplikacje? Odwiedzaj Nintendo Channel, Wii Shop Channel and Nintendo DSi Shop po nowinki dotyczące WiiWare i Nintendo DSiWare.

W Polsce, aby to zrobić musisz zaznaczyć, jako kraj przebywania Niemcy lub Wielką Brytanię. Nie mam pojęcia, czemu polski oddział Microsoftu nie wpadł wcześniej na tak proste rozwiązanie problemu braku oficjalnego dostępu do Xbox Live.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)