Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Wii U dostanie aktualizację systemu... w 2,5 roku od poprzedniej!

Strona głównaWii U dostanie aktualizację systemu... w 2,5 roku od poprzedniej!
02.03.2021 17:32
Wii U
Wii U
bDSbfNkm

Nintendo najwyraźniej nie zapomina o swoich konsolach.

bDSbfNjF

Użytkownicy Wii U, początkowo w Japonii ale w późniejszym czasie z pewnością również w reszcie świata, mogą już pobrać najnowsze uaktualnienie systemu operacyjnego konsoli. I być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ostatni taka aktualizacja nie ukazała się... 2,5 roku temu.

W informacjach o uaktualnieniu możemy przeczytać, że wprowadza ono następujące nowości:

- Usprawnienia stabilności i użyteczności systemu

bDSbfNjH

- Dalsze usprawnienia ogólnej stabilności systemu i inne drobne poprawki w celu ulepszenia doświadczenia użytkownika

Warto tu zwrócić uwagę nie tylko na czas, jaki minął od ostatniej aktualizacji Wii U - wspomniane 2,5 roku - ale też czas od premiery konsoli. Zadebiutowała ona na rynku w listopadzie 2012, czyli ponad 8 lat temu.

I chociaż jest to swego rodzaju mniej zdolny brat zarówno wcześniejszego Wii jak i późniejszego Switcha, to na tę platformę ukazało się również nieco dobrych gier. Chociażby "Super Mario 3D World", "Mario Kart 8", czy "The Legend of Zelda: Breath of the Wild". Tak - w tę ostatnią obok właścicieli Switcha mogli grać również posiadacze Wii U.

bDSbfNjN

Było tak choćby dlatego, że to na tę platformę było początkowo zapowiadane "BotW". Było zapowiadane, ukazało się i działało zupełnie dobrze - jedynie z nieco gorszą grafiką niż na Switchu (i byli tacy, co tak grali, choćby ja!).

Tak że... Brawo Nintendo!

bDSbfNkD