Wii nie jest HD, bo Miyamoto nie wie, że taka technologia istnieje?

Wii nie jest HD, bo Miyamoto nie wie, że taka technologia istnieje?16.10.2009 13:37
Wii nie jest HD, bo Miyamoto nie wie, że taka technologia istnieje?
marcindmjqtx

Wielu graczy ma problem z Wii z jednego, prostego powodu - gry na tej konsoli nie wyglądają ładnie. Owszem, można je zrobić bardzo stylowo (MadWorld, No More Heroes), ale wciąż przesiadka z wymuskanego HD do rozpaćkanej rozdzielczości poprzedniej generacji jest bolesna. Nintendo wyniki sprzedaży ma rewelacyjne, więc teoretycznie nie muszą sobie tym głowy zaprzątać, natomiast głos w dyskusji o grafice HD zabrał sam Shigeru Miyamoto. I nie widzi on w wysokiej rozdzielczości nic złego! Gdy tylko się ona pojawi...

Sądzę, że w pięknej grafice nie ma nic złego i jeśli byłbym konsumentem, który posiada HDTV, to chciałbym móc grać w gry, które mają też ładną grafikę. I myślę, że wraz ze wzrostem ilości odbiorników HDTV, zobaczymy również rozwój gier, także gier Nintendo, idących w parze z technologią. To Miyamoto uważa. A czego panicz nie uważa?

Ale nie sądzę, aby grafika sama w sobie była w stanie polepszyć rozgrywkę. My więc dalej będziemy skupiać się na rozgrywce, ale wykorzystamy technologię, gdy tylko się ona pojawi.Ha, i tutaj widzę źródło problemu. Miyamoto może jeszcze nie być świadomy, że telewizory HD już istnieją, że konsole HD już istnieją i że ludzie od kilku już lat tą technologią się zachwycają. Pozostaje go tylko o tym poinformować, a wtedy powinniśmy po pewnym czasie dostać konsolę Nintendo nie straszącą wielkimi ząbkami i rozmazanymi teksturami. Nareszcie.

[via kotaku]

327238794267200388
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)