Wiemy już, kiedy ostatecznie ukaże się Battlefleet: Gothic Armada II

Strona głównaWiemy już, kiedy ostatecznie ukaże się Battlefleet: Gothic Armada II
19.10.2018 13:27
Wiemy już, kiedy ostatecznie ukaże się Battlefleet: Gothic Armada II
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Ku chwale Imperatora...

bEJHpWXV

Pierwsze Battlefleet Gothic: Armada było świetną, kosmiczną strategią z uniwersum Warhammera, skupiającym się na walkach wielkich, przypominających rozmiarami monumentalne budowle statków. Gra bardzo przypadła swego czasu do gustu Bartkowi, który w swojej sporej recenzji uznał ją za pozycję obowiązkową dla fanów świata Warhammera. Tymczasem coraz większymi krokami zbliża się druga część. Jej twórcy podali niedawno datę premiery produkcji.

Battlefleet Gothic: Armada II ukaże się już 24 stycznia. Wcześniej zagrają jednak ci, którzy zdecydują się zainwestować w preorder. Dla największych fanów przygotowano bowiem specjalną sesję testów, która rozpocznie się w grudniu. W ciągu tygodnia możliwe będzie zapoznanie się ze stanowiącą główny sens gry zabawą wieloosobową. Przetestujemy w nim aż 12 dostępnych frakcji. Pojawią się tryby 1 na 1, 2 na 2 oraz bitwy. Po pierwszej fazie testów, gra trafi jeszcze na chwilę na deski kreślarskie, by twórcy mieli czas wyeliminować zgłoszone błędy.

325484716554008540

Pierwotnie produkcja miała ukazać się we wrześniu tego roku, ale została przełożona dlatego, że developerzy chcieli zaimplementować dodatkowy moduł kooperacyjny, dostępny w kampanii dla pojedynczego gracza. Przy okazji trwa też promocja dzięki której można obecnie kupić na Steamie grę przecenioną o 10%. Bardziej opłacalne będzie to jednak dla posiadaczy pierwowzoru, bo tu rabat wynosi aż 25%.

bEJHpWXX

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
bEJHpWYT