Wiemy już, kiedy odbędzie się Euro 2020 w PES 2020

Wiemy już, kiedy odbędzie się Euro 2020 w PES 2020

Wiemy już, kiedy odbędzie się Euro 2020 w PES 2020
Adam Bednarek
18.05.2020 15:27

Bundesliga wystartowała, Ekstraklasa niedługo ruszy, więc nie ma przeszkód, by wirtualne Mistrzostwa Europy jednak się odbyły.

Z DLC do PES 2020 pozwalającym na rozegranie Euro 2020 było sporo zamieszania. Jeszcze zanim zapadła decyzja o tym, że prawdziwe mistrzostwa zostaną odwołane, Konami zapewniało, że bez względu na wszystko Euro w PES 2020 się odbędzie. I co się stało?

Kilka tygodni później premierę rozszerzenia przesunięto na bliżej nieokreślony termin. 

Teraz jednak wiemy, że Konami, w odróżnieniu od UEFY, nie każe czekać do przyszłego roku. Rozszerzenie pojawi się już 4 czerwca.

Wcześniejsza decyzja o przesunięciu premiery dodatku ani trochę mnie nie zmartwiła. Kiedy prawdziwa piłka przestała grać, straciłem ochotę na wirtualne rozgrywki. Nic się pod tym względem nie zmieniło - dalej nie ruszyłem ani FIFY, ani PES-a, choć powoli zaczyna kusić mnie przenośny Football Manager…

Wraz ze startem Bundesligi i powrotem kolejnych lig, w tym rodzimej Ekstraklasy, nastawienie do piłki na pewno się zmieni. Kibice będą złaknieni emocji, także tych wirtualnych. Wprawdzie trudno mi wyobrazić sobie ekscytowanie się mistrzostwami, które w rzeczywistości rozegrane zostaną za rok, ale może dla niektórych będzie to jakaś namiastka normalności?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)