Wiemy już, jak wygląda pad do OUYA, a konsola dostanie obsługę Onlive

Nie uwierzycie, ale zbiórka na androidową konsolę OUYA nadal trwa, a kwota przekroczyła już znacznie 5 milionów dolarów.

Wiemy już, jak wygląda pad do OUYA, a konsola dostanie obsługę Onlive
marcindmjqtx

27.07.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:39

14 dni temu na koncie było 4,4 miliona dolarów, także widać, że szał wpłat nieco opadł. Jednak twórcy starają się podsycać zainteresowanie i pokazać, że ciągle pracują nad konsolą.

W tym celu ujawnili jak będzie wyglądał pad do OUYA - jak widzicie rozkład gałek analogowych przypomina ten w kontrolerze do Xboksa 360. Symbole na przyciskach ulegną jeszcze zmianie, tak by mogli z nich korzystać także gracze, którzy nie rozróżniają kolorów.

Pokazali bardziej konkretne rendery samej konsoli - widać tam coś więcej, niż tylko kostkę.

Swoją drogą, OUYA będzie dużo mniejsza, niż niektórym może się wydawać - wielkością zbliżona jest do... kostki Rubika.

Dużo debatowaliśmy na tym, jakie gry mogłyby pojawić się na konsoli OUYA. Jej twórcy oprócz gier na Androida proponują... tytuły z konkurencyjnych urządzeń, streamowane za pośrednictwem usługi Onlive. Posiadacze OUYI dostaną dostęp do tytułów od ponad 80 wydawców, a możliwość grania w nie będą mieli nie tylko na konsoli, ale także PC czy tablecie. Każda gra ma mieć 30 minutowe demo.

Na koncie OUYA już prawie 5,6 miliona, a do końca zbiórki jeszcze 12 dni. Jestem ogromnie ciekaw, co wyjdzie z tego projektu.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.