Wielkanocne jaja

Wielkanocne jaja03.04.2010 15:53
Wielkanocne jaja
marcindmjqtx

Przyznam, że nie spotkałem się w naszym kraju z tradycją ukrywania pisanek, których później szukają świąteczni goście. A przecież właśnie z tego, popularnego w Stanach, zwyczaju wzięła się zabawa w chowanie w grach różnych ciekawostek, które nazywamy easter eggs.

Zwykle nie wpływają one znacząco na rozgrywkę, chodzi raczej o puszczenie oczka do gracza, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. W bieżącym roku wyszło już całkiem sporo gier, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, czy ich autorzy mają dla nas jakieś niespodzianki. Efekty poszukiwań znajdziecie w dalszej części wpisu.

Darksiders to gra z ciężkim klimatem, w której nie mamy zbyt wielu okazji do uśmiechu, ale trudno o inną reakcję na pojawienie się Wicked K - brytyjskiego zombie, który z nienagannymi manierami obwieszcza nam, że musi nas zabić, jednocześnie zapewniając, że jest tym faktem bardzo zasmucony.

Darksiders - Wicked K - Top Hat Zombie

Typowym puszczeniem oczka do gracza jest możliwość odblokowania klasycznej kamery w Lost in Nightmares - dodatkowym epizodzie Resident Evil 5. Poniżej zobaczycie jak to zrobić, a efekt wygląda ciekawie i na pewno budzi wspomnienia.

Pytanie za sto punktów - do bohaterów jakiej gry pije w poniższym fragmencie Bad Company 2 Sweetwater?

Na koniec zachowałem sobie mój ulubiony sekret z Just Cause 2, czyli wyspę z serialu Zagubieni.

Just Cause 2 - Hatch From Lost

Jeśli macie jakieś znaleziska, to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach.

326922091197327639
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)