Wiedźmin doczekał się parodii. Zapowiedź nowej produkcji

Wiedźmin doczekał się parodii. Zapowiedź nowej produkcji

Witcher Logic
Witcher Logic
Źródło zdjęć: © YouTube | Viva La Dirt League
11.04.2022 13:05

Kolejna, tym razem dość nietypowa, produkcja osadzona w świecie Wiedźmina. Grupa Viva La Dirt League specjalizuje się w tworzeniu parodii związanych z grami, a nadchodzące dzieło celuje w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Viva La Dirt League to grupa popularnych youtuberów, tworzących prześmiewcze (ale profesjonalne) filmiki o grach. 1 kwietnia na swoim kanale opublikowali krótki materiał, który miał zapowiedzieć główny trailer "Wiedźmińskiej logiki", jednak część internautów potraktowała to jako żart z okazji prima aprilis.

Okazuje się, że nie był to żart i teraz pojawiła się oficjalna zapowiedź. Internauci doceniają wysoki poziom realizacji, a mówimy przecież o samym trailerze. Na nagraniu zobaczymy Geralta oraz Jaskra. Ich kreacja jest co prawda bliższa netflixowej wersji, jednak każdy, kto zna gry z serii Wiedźmin, ten dość szybko wyłapie liczne nawiązania do dzieł CD Projekt RED.

Premierę wyznaczono na 14 kwietnia. Twórcy wyraźnie podkreślają, że mowa o pierwszym odcinku, więc logika nakazuje sądzić, że w przyszłości pojawi się więcej odsłon Wiedźmińskiej Logiki. Cóż, zawsze to jakaś alternatywa dla tych, którzy są niezadowoleni z poczynań Netflixa. Zawsze można wrócić do przygód Geralta z Wiedźmin 3, by za pomocą darmowych modów przejść grę w zupełnie nowy sposób. Ewentualnie możemy podszlifować umiejętności kulinarne, by móc przygotować potrawy i nalewki znane z wiedźmińskich gier.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)