Wiedźmin 3: Dziki Gon w nowej odsłonie. Powstał ambitny mod

Wiedźmin 3: Dziki Gon w nowej odsłonie. Powstał ambitny mod
28.02.2022 14:10
Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red

Wycinanie utopców jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Od teraz możemy zagrać w Wiedźmin 3: Dziki Gon w niecodzienny sposób. Powstała ambitna modyfikacja, która umożliwi nam rozgrywkę w trybie FPP.

Społeczność moderów nie próżnuje i dzięki ich intensywnej pracy możemy odświeżyć sobie przygody Geralta w interesujący sposób. W serwisie NexusMods pojawiła się modyfikacja, umożliwiająca nam rozgrywkę w trybie pierwszoosobowym. Gervant First Person, bo tak zwie się projekt, to dzieło internauty o pseudonimie Crthdr.


W przeszłości mieliśmy już możliwość grania w podobny sposób za pomocą modów, jednak ten najnowszy jest zdecydowanie bardziej dopracowany od tych, które pojawiały się w przeszłości. Warto zapoznać się z poniższym materiałem, który pokazuje możliwości Gervant First Person. Skojarzenia z grą Skyrim są całkiem trafne.


Jeśli chodzi o cut-scenki, to póki co nic nie ulega zmianie i nadal będą prezentowane w znany sposób - z perspektywy trzeciej osoby. Autor projektu będzie chciał w przyszłości to zmienić i zaimplementować widok pierwszoosobowy również w tym obszarze.

Gervant First Person jest całkowicie darmowy. Eksploracja wiedźmińskiego świata i walka z potworami zyskują nowy wymiar. Gracz w dowolnym momencie będzie miał możliwość powrotu do tradycyjnej kamery. Jest to doskonała okazja, by przypomnieć sobie Wiedźmin 3: Dziki Gon przed premierą next-genowej wersji tego tytułu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)