Wiedźmin 3: tryb New Game Plus jest już na Xboksie One. Wsparcie dla moderów skończy się najprawdopodobniej na Modkicie

Wiedźmin 3: tryb New Game Plus jest już na Xboksie One. Wsparcie dla moderów skończy się najprawdopodobniej na Modkicie17.08.2015 09:25
Wiedźmin 3: tryb New Game Plus jest już na Xboksie One. Wsparcie dla moderów skończy się najprawdopodobniej na Modkicie
marcindmjqtx

Nie wszyscy są zadowoleni z udostępnionego przez CD Projekt RED narzędzia do modyfikacji gry. Nowe wieści na pewno tej grupy nie pocieszą.

Zacznijmy od lepszych wiadomości: ostatnie darmowe DLC do Wiedźmina 3 - to z trybem New Game Plus - pojawiło się w usłudze Xbox Live. Bez oficjalnych komunikatów i szumu, co może (ale nie musi sugerować), że ktoś się pospieszył. W każdym razie: jego oficjalne pojawienie się także na innych platformach to kwestia dni. Szczegóły zabawy z Geraltem+ znajdziecie tutaj.

Przejdźmy do Modkitu. Możliwość pomalowania konia na inne kolory (upraszczając znacznie sprawę) zawitała do Dzikiego Gonu parę dni temu. I część społeczności rozczarowała. Modkit pozwala bowiem na kosmetyczne zmiany, nie dając opcji głębszej ingerencji w kręgosłup gry. CD Projekt RED przyzwyczaił fanów do większych możliwości edycji swojego dzieła przy okazji Redkitu do Wiedźmina 2. Niestety, zanosi się, że na Modkicie wsparcie domorosłych twórców własnych przygód się zakończy. Opiekujący się społecznością gier CDP RED Marcin Momot poinformował na Twitterze, że nie ma na ten moment planów wydania innych narzędzi.

[Źródło: Twitter, VG24/7]

Piotr Bajda

326918445491247146
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)