Wiedźmin 3, RTX 3090 i znakomite mody. Jest cudnie, ale widać, że gra się zestarzała

Strona głównaWiedźmin 3, RTX 3090 i znakomite mody. Jest cudnie, ale widać, że gra się zestarzała
29.04.2021 13:19
Wiedźmin 3 z modami i kartą RTX 3090
Wiedźmin 3 z modami i kartą RTX 3090
Źródło zdjęć: © YouTube

Wypakowany po brzegi modami Wiedźmin 3 wygląda momentami nie do poznania. A przynajmniej jeśli patrzymy daleko przed siebie. Ale nawet RTX 3090 na wszystko nie pomoże

bETYmodh

YouTuber z kanału Digital Dreams wrzucił świeże wideo z napakowanym modami "Wiedźminem 3". Pierwsze skrzypce grają tutaj zwłaszcza dwie poprawki. Tak wygląda to w akcji.

Wszystko to, co jest przed nami i na dalszym planie czy horyzoncie, wygląda dla mnie powalająco. Jeśli można jeszcze używać terminu "fotorealizm" w kontekście grafiki, to odległe lasy, doliny, góry i niebo wyglądają zdecydowanie jak z filmu.

bETYmodj

Mody, które poleca Digital Dreams, można pobrać oczywiście z Nexus Mods: Apex Realistic ReshadeVanilla Lighting and Weather 2.0. Poniżej screen z samym reshadem - bez tego drugiego nie wygląda spektakularnie, ale zdecydowanie poprawia kwestie ostrości i cieni. Zwłaszcza z tymi drugimi "Wiedźmin 3" mial jakiś dziwny problem.

Wiedźmin 3 z modem Apex Realistic Reshade
Źródło zdjęć: © Nexus Mods
Wiedźmin 3 z modem Apex Realistic Reshade

Ale ile by tego towaru do plików z grą nie wpakować i jakiej karty by nie mieć, to patrząc pod nogi Geralta widać wyraźnie, że "Wiedźmin 3" się po prostu zestarzał.

Na "Wiedźmina 4" jeszcze pewnie długo poczekamy, ale jestem ciekaw, co zmieni aktualizacja next-genowa. Oczywiście dotyczy przede wszystkim PS5 i XSX, ale ulepszenie ma dotyczyć także i PC.

bETYmodp
Cyberpunk 2077 sprzedał się w 13,7 mln egzemplarzy. Oczekiwano czegoś więcej
Cyberpunk 2077 sprzedał się w 13,7 mln egzemplarzy. Oczekiwano czegoś więcej
Udostępnij:
bETYmodt
Komentarze (4)
bETYmoef